Naturalne dekoracje

Niezwykle nowoczesne i designerskie, ręcznie wykonywane, jedyne w swoim rodzaju ekskluzywne dekoracje. Umiejętne połączenie piękna natury w postaci stabilizowanego mchu chrobotka reniferowego, poduszkowego, traw i roślin stabilizowanych z różnymi gatunkami drewna, szkła czy stali. Produkty są wykonywane w 100% ręcznie zgodnie z wysokimi standardami i procedurami. Każda dekoracja jest unikalna i wykonywana na zamówienie.

Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie dostosować kształt i rozmiar rękodzieł do podanych parametrów. Zaproponujemy także aranżację każdego wnętrza. Zieleń mchu stabilizowanego doskonale kontrastuje z ciemną i ciepłą barwą drewna palonego, a mech poduszkowy nadaje wyrazu orzechowi włoskiemu czy drewnu dębu. Trawy stabilizowane zachwycą każdego, kto będzie gościł w Twoim domu czy Twojej firmie.

Niestandardowe połączenie natury i nowoczesnego designu w Twoim domu, na które masz wpływ w 100%. Zastosowanie mchu stabilizowanego pozwoli Ci cieszyć się własnym kawałkiem lasu przez bardzo długi okres czasu. Rośliny stabilizowane nie wymagają podlewania, przesadzania czy przycinania. Musisz jedynie zadbać o wilgotność na poziomie 40-75%. Proces stabilizacji pozwala także barwić mech chrobotek na wiele kolorów.

Jeśli masz jakiś niestandardowy pomysł napisz do nas. Wymyśl własną kompozycję, a my ją zrealizujemy.
Pamiętaj, że zwykle ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Umów się na konsultację i zapytaj o Ekskluzywne dekoracje.

     

    Call Now Button