Mech na ścianie

Ściana z mchu to idealne rozwiązanie dla biur, hoteli jako dekoracja roślinna nie wymagająca żadnej pielęgnacji, nawadniania czy oświetlenia.

Mech na ścianie to oryginalna dekoracja, wprost z natury odpowiednia do każdego wnętrza, bez ograniczeń. Aby zachowała świeżość nie należy jej wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wody, nie należy zraszać.

Zielone ściany z mchu oraz stabilizowane rośliny są w 100% naturalne, bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Materiały użyte do ich utrwalenia są ekologiczne. Są ponadto odporne na pleśń, grzyby i ataki owadów. Jedyne czego potrzebują to wilgotność powietrza od 35 do 65% (standardowa wilgotność).

Możliwe jest pokrycie mchem nawet bardzo dużych powierzchni, całości lub fragmentu ściany. Mech można zastosować również na innych powierzchniach, umożliwia on stworzenie obrazu, a nawet graffiti. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma posiadała unikalne logo, dla nas nie będzie to żaden problem.

Dekoracja z mchu pasuje do wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym i klasycznym. Daje pole wyobraźni do kreowania wyjątkowych przestrzeni. To rozwiązanie wychodzi poza schematy, rzuca zupełnie nowe światło na obecność roślinności w pomieszczeniach.

Mech montowany jest bezpośrednio do ściany lub na panelach odpowiednich rozmiarów. Kompozycja może oprócz mchu zawierać również inne rośliny takie jak paprocie czy kwiaty.

Ściany z mchu tworzymy z porostu chrobotek oraz mchu leśnego płaskiego i gąbczastego.

Gdzie zastosować:

  • w hotelach i restauracjach jako dekoracja ścian
  • w biurach i sklepach
  • w domach prywatnych
  • logo firmy
  • pictogramy

Logo z żywego mchu to nieszablonowe rozwiązanie. Wykonamy je dla Państwa na indywidualne zamówienie, mamy nieograniczone możliwości tworzenia wzorów i kształtów. Logo z mchu mimo, że jest naturalne nie wymaga specjalnego traktowania.
Wyróżnić się z pośród konkurencji jest coraz trudniej. Niebanalne logo które wita na wejściu Państwa klienta na pewno wywoła efekt „wow” i zapadnie w pamięć każdemu.

 

Umów się na konsultację i poznaj możliwości ściany mech

Call Now Button