ROŚLINY do wnętrz

Oferujemy nasadzenia roślinne w biurach, restauracjach, hotelach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy doświadczonymi architektami zieleni w branży roślin wnętrzarskich. Dodatkowo zajmujemy się aranżacją tarasów, balkonów oraz ogrodów.  Jeżeli chcesz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru roślin to chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Rośliny doniczkowe to obowiązkowa pozycja dla wszystkich osób troszczących się o zdrowie. Dbają za Ciebie o nawilżanie powietrza, pochłaniają szkodliwe substancje, wyłapują kurz oraz dostarczają tlenu. Odpowiednio dobrane poprawią komfort Twojego życia i będziesz się cieszyć swoim prywatnym SPA. Od lat znamy ich właściwości niwelujące szkodliwy wpływ środowiska. Przedmioty codziennego użytku zanieczyszczają powietrze lotnymi substancjami chemicznymi jak formaldehyd, amoniak, benzen, toluen czy ksylen. Oddziałują one negatywnie na nasz organizm. Bóle głowy, podrażnienie błon śluzowych, oczu czy senność mogą wskazywać na przebywanie w toksycznym powietrzu. W takiej sytuacji nie można zapominać o zieleni w pomieszczeniach.

Każda roślina wpływa bardzo pozytywnie na organizm człowieka. Lecz niektóre górują nad pozostałymi swoimi specjalnymi własnościami. Roślinami najlepiej filtrującymi powietrze, wg. NASA, są przede wszystkim paprocie doniczkowe, fikusy, draceny, bluszcze, skrzydłokwiaty i wężownice. Są one niezbędnym naturalnym filtrem miejskiego powietrza w Twoim mieszkaniu. Kolejną ich zaletą są łatwość uprawy i ich niezaprzeczalne walory dekoracyjne. Cały proces oczyszczania powietrza w mieszkaniu zależy od ilości posiadanych roślin. W Twoim interesie jest aby mieszkanie zostało zapełnione jak największą ich ilością. Jest to gwarancja na polepszenie Twojego codziennego życia.
Zadbaj o swój komfort o swoją kreatywność i o swoje zdrowie. Walcz z zanieczyszczonym powietrzem. Weź sprawy w swoje ręce!

Jeśli poszukujesz innych roślin, napisz.

Call Now Button