Utrzymanie zieleni

Zadbane rośliny doniczkowe to nie tylko wizytówka biura ale również inwestycja w dobre samopoczucie pracowników oraz klientów. Osoby przybywające w dobrze dotlenionych biurach, pełnych zielonych roślin są bardziej efektywne oraz mniej zestresowane. Rośliny pobudzają chęć do działania i sprawiają, że stajemy się bardziej kreatywni. Biura wypełnione zielenią zapewniają także odpowiednią wilgotność powietrza, co sprawia, że pracownikom w otoczeniu roślin pracuje się wydajniej i przyjemniej.

Aranżacja zieleni

Aby zielone ściany, dekoracje z kwiatów, rośliny w donicach i wszelka inna zieleń biurowa wyglądała zdrowo i estetycznie należy o nią regularnie dbać. Pielęgnacja i serwis roślin przedłużają życie poszczególnych składników zielonej kompozycji, nadają jej zdrowy wygląd, a co za tym idzie – pozwalają cieszyć się tą wyjątkową ozdobą przez wiele lat. Aranżacja wokół nas jest ważna, dlatego zależności od układu przestrzeni biurowej, bardzo istotna jest cyrkulacja i wilgotność powietrza, co wpływa na jakość pracy oraz samopoczucie ludzi przebywających w biurze.

Pielęgnacja zieleni w miejscu pracy

Pielęgnacja i serwis roślin pozwala utrzymać kwiaty oraz rośliny zielone w świetnej kondycji, co przynosi szereg korzyści tj. pochłanianie zanieczyszczeń przez rośliny oraz obniżenie poziomu hałasu – rośliny pochłaniają dźwięki zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i z zewnątrz biura.

Co wchodzi w skład pielęgnacji?

– podlewanie i nawożenie

– doświetlanie w miarę zapotrzebowania

– zabiegi rewitalizacyjne

– czyszczenie zakurzonych liści

– przycinanie i formowanie zieleni

– przesadzenie do odpowiednich donic

– wymiana roślin na nowe

Jesteśmy liderami pielęgnacji!

Mamy wszystkie narzędzia do pracy i spełniania potrzeb klienta. Nasza firma oferuje serwis zieleni w przestrzeniach biurowych . Oferujemy i wykonujemy wszystkie niezbędne prace pielęgnacyjne dla wszystkich gatunków roślin. Nasi pracownicy to ludzie z pasją, kochający rośliny, a dbanie o jakość roślin i kwiatów to ich priorytet. Zieleń i kwiaty to ich żywioł. Z ich doświadczeniem wnętrza Państwa biur otrzymają nową zieloną jakość.

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.

Zadbaj o powietrze o wizytówkę firmy i oddaj rośliny w ręce specjalistów. Dbajmy o nasze rośliny, z pewnością odwdzięczą się nam z nawiązką! Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług, a nasza firma zadba o odpowiednie warunki dla Waszych roślin w biurze.

Zapraszamy do oglądnięcia naszych realizacji. Zieleń i kwiaty to nasz chleb powszedni.

Jeśli poszukujesz innych roślin, napisz.

Call Now Button